01 شهریور 1401

سایت نوبت دهی دکتر نازلی سپاسی متخصص قلب و عروق

نوبت دهی مطب سرکار خانم دکتر نازلی سپاسی در سامانه وقتم برای کاربران عزیز این سامانه فراهم شد. با توجه به رسالت سامانه وقتم که مبتنی بر دست یابی به هدف تسهیل ارائه خدمات درمانی، خدمات سریع و با کیفیت به بیماران مخصوصا شهروندان ساکن در استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه هست ، این سامانه با عقد قرارداد با پزشکان متخصص و فوق تخصص حاذق در انواع رشته های پزشکی ، ازجمله سرکار خانم دکتر نازلی سپاسی ،  این امکان را برای کاربران خود فراهم می نماید .

 به دلیل حساسیت قلب به عنوان یکی از مهمترین ارگانهای حیاتی بدن و افزایش روز افزون بیماری های قلبی و عروقی به علت تغییرات منفی در سبک زندگی ، افزایش فشار و استرس ، آلودگی هوا و غیره ، اهمیت رسیدگی به این عضو چندین برابر شده است . از این رو سامانه وقتم ( وبسایت و اپلیکیشن موبایل معرفی و نوبت دهی پزشکان و مراکز درمانی ارومیه ) سعی در معرفی هرچه بیشتر و بهتر و ایجاد امکان نوبت دهی اینترنتی پزشکان این حیطه نموده است .

یکی از پزشکان متخصص بیماری های قلب و عروق حاذق فعال در شهر اورمیه سرکار خانم دکتر نازلی سپاسی هستند . ایشان با عضویت در انجمن قلب ایران و انجمن اکو ایران ، یکی از پزشکان سرشناس این حیطه می باشند .  خانم دکتر سپاسی با انجام فعالیت هایی مانند : نوار قلب ، اکوکاردیوگرافی ، تست ورزشی ، هولتر ، تشخیص و درمان بیماری فشار خون ، مشکلات دریچه ای قلب ، نارسایی قلبی ، تپش قلب ، اریتمی های قلبی ، سکته قلبی و انجام مشاورات قبل و بعد از جراحی با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های نوار قلب و اکو و همچنین مانیتورینگ و بررسی وضعیت فشار خون ، خدمات کاملی را در مطب خودشان واقع در شهر ارومیه خیابان خیام شمالی کوچه خانباباخان جنب داروخانه دکتر جمشیدی ساختمان دکتر وطن دوست طبقه دوم بر ای مراجعان ، انجام می دهند .

خدمات دکتر نازلی سپاسی محدود به مطب شخصی و حتی شهر ارومیه نیست . ایشان علاوه بر مطب شخصی خود در این شهر ، در بیمارستان امام رضا ( ع ) ارومیه ، بیمارستان بین المللی ولیعصر ( عج ) تبریز و بیمارستان شهدای تبریز نیز پذیرای بیماران بوده و خدمات فوق را برای مراجعان انجام می دهند .

شما کاربران عزیز سامانه وقتم می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری و اتلاف وقت ، ازبرنامه زمانبندی حضور ایشان در مطب و اطلاعات دقیق مکانی مطب ایشان آگاه شده و از طریق صفحه اختصاصی ایشان در سامانه وقتم سریع ترین زمان آزاد را برای مراجعه به مطب ایشان ، رزرو کنید .

همانطور که اشاره شد ، در جوامع امروزی احتمال بروز حمله قلبی در افراد بخصوص ساکنین شهرهای بزرگ و کلانشهر ها به شدت افزایش و در مقابل سن این حملات در رابطه ای معکوس کاهش یافته است . حمله قلبی که انفارکتوس میوکارد نیز نامیده می شود، زمانی اتفاق می افتد که بخشی از عضله قلب خون کافی دریافت نمی کند . هر چه زمان بیشتری برای بازگرداندن جریان خون بدون درمان بگذرد ، آسیب بیشتری به عضله قلب وارد می شود . در دسترس بودن امکانات بررسی و درمان در شهرهای بزرگ بسیار تاثیر گذار بوده و می تواند جلوی خطرات بیشتر را تا حد زیادی بگیرد . در مورد علت اصلی این حملات نیز می توان گفت :

بیماری عروق کرونر (CAD) علت اصلی حمله قلبی است . یک علت کمتر شایع ، اسپاسم شدید یا انقباض ناگهانی یک شریان کرونر است که می تواند جریان خون به عضله قلب را متوقف کند .

حضور و دسترسی آسان به پزشکان متخصص قلب و عروق مانند خانم دکتر سپاسی ،  در بازیابی سلامت افراد نقش اصلی را ایفا می کند .

با آرزوی سلامت کامل برای همه مردم خواهشمندیم با تغییر سبک زندگی و ترک عادات بد ، همیشه مراقب قلب هایتان باشید .

 

دیگر مطالب :

برای دسترسی آسان به همه پزشکان ارومیه و گرفتن سریع ترین وقت، اپلیکیشن وقتم را دانلود کنید.

دانلود از کافه بازار دانلود از مایکت