01 شهریور 1401

سایت نوبت دهی دکتر بروفه فوق تخصص ریه در ارومیه

سامانه وقتم با توجه به درخواست های متعدد کاربران خود ، امکان نوبت دهی اینترنتی و آنلاین مطب دکتر بروفه فوق تخصص ریه ، آسم و آلرژی و متخصص داخلی در ارومیه را برای کاربران عزیز فراهم نموده است .

دکتر بهداد بروفه از پزشکان فوق تخصص فعال در درمان بیماری های ریه در شهرستان ارومیه هستند که بصورت تخصصی در زمینه های زیر فعالیت دارند :

  • تشخیص و درمان آسم و COPD
  • آلرژی
  • بیماری های پلور
  • بیماری های التهابی و روماتیسمال ریه
  • فیبروز ریه
  • بیماری های خواب
  • سرطان و اندوسکوپی ریه
  • کرونا و عوارض کرونا

با توجه به وضعیت قرمز در شهر ارومیه در دوران پیک های بیماری کرونا و درگیری های ریوی که اغلب این بیماران دچار آن می شدند ، حضور و فعالیت پزشکان متخصص ریه بسیار حائز اهمیت بوده و تا اتمام همه گیری این بیماری موثر خواهد بود . دکتر بروفه علاوه بر ویزیت بیماران همشهری در طول مدت شیوع کرونا به معاینه و درمان مراجعین سایر شهرستان های استان آذربایجان غربی و حتی سایر استانهای مجاور نیز اقدام نموده اند .

تا کنون به دلیل مراجعات زیاد ببیماران و مخصوصا بیماران مبتلا به کرونا امکان نوبت دهی اینترنتی برای مطب ایشان مقدور نبوده ولی بنا به درخواست های مکرر کاربران سامانه وقتم و سایر همشهریان عزیز و با مساعدت و همراهی جناب آقای دکتر بهداد بروفه و کادر مدیریتی مطب ایشان ، هماهنگی های لازم انجام شده و از روز شنبه مورخه 6 آذر 1400 نوبت دهی اینترنتی مطب ایشان  از طریق سامانه وقتم فعال شده است . شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از موقعیت مکانی و آدرس مطب و سایر اطلاعات تکمیلی ( برنامه زمانی حضور در مطب ) و همچنین امکان استفاده از نوبت دهی آنلاین و اینترنتی ( بدون نیاز به مراجعه حضوری ) به صفحه اختصاصی ایشان در سامانه وقتم در بستر های وب سایت و اپلیکیشن موبایل مراجعه نمایید .

در حال حاضر که بعد از واکسیناسیون سراسری آمار ابتلا به کرونا در حد قابل ملاحظه ای کاهش یافته ، افرادی که سابقه ابتلا به این بیماری با درگیری ریه را داشته اند می توانند برای دریافت درمان های ناشی از عوارض کرونا مراجعه کرده و سلامتی خود را باز یابند .

امیدواریم با واکسیناسیون سراسری و اتمام همه گیری کرونا سلامت عمومی دوباره به جامعه بازگشته و شاهد درگیری مردم به بیماری های اینچنینی نباشیم .

دیگر مطالب :

برای دسترسی آسان به همه پزشکان ارومیه و گرفتن سریع ترین وقت، اپلیکیشن وقتم را دانلود کنید.

دانلود از کافه بازار دانلود از مایکت